Zapytaj o bezpłatną wycenę
biuro@armadi.pl

Wyposażenie garderoby – ażurowe kosze i szuflady

Wyposażenie garderoby – ażurowe kosze i szuflady

Zadaniem każdej szafy, bez względu na jej rozmiar, jest umożliwienie przechowywania rzeczy: ubrań, butów, akcesoriów domowych. Tylko zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań jest w stanie zagwarantować nam ergonomiczne zagospodarowanie powierzchni szafy. Oto kilka ciekawych propozycji wyposażenia garderoby.

AŻUROWE KOSZE I SZUFLADY

Zaletą wykonywania szafy na zamówienie jest to, iż jej wnętrze możemy dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. Daje to nam możliwość takiej organizacji wnętrza garderoby, która pozwoli zapewnić nam maksimum komfortu w trakcie jej użytkowania.

Osobom ceniącym sobie wygodę oraz przejrzystość wnętrza proponujemy zastosowanie ażurowych koszy i szuflad, w które wyposażamy szafy i garderoby na wymiar.

W dostępnej na rynku ofercie znajdują się:

  • szuflady, które dają możliwość dowolnej konfiguracji elementów systemu dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
  • półki, do których zamocować można inne akcesoria wyposażenia garderoby zwiększające funkcjonalność wnętrza, w tym:
    wieszak na spodnie, wieszak na obuwie, tackę do półki z wysokiej jakości tworzywa, regulowane przegrody ułatwiające segregację rzeczy.

Aby zapewnić maksimum komfortu proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Ażurowe kosze i szuflady do szaf i garderób na zamówienie można montować na prowadnicach z funkcją pełnego wysuwu. Wyposażone w system miękkiego domykania i hamulców zapewniają cichą i bezpieczną pracę. Cechuje je:

  • wysoka jakość wykonania,
  • dbałość o estetyczny wygląd,
  • bezpieczeństwo użytkownika – metoda zgrzewu doczołowego w siatce, metoda polerowania krawędzi drutu,
  • wiele walorów montażowych, np. montaż koszy bez narzędzi z wykorzystaniem plastikowych elementów zaciskowych czy montaż i regulację systemów z wykorzystaniem jednego typu i rozmiaru narzędzia,
  • ładowność dynamiczna 40 kg – z zachowaniem stabilności nawet przy maksymalnym obciążeniu

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ AŻUROWE KOSZE I SZUFLADY?

Wyposażając szafę na wymiar w ażurowe kosze i szuflady zyskujemy wiele.

Dostępne w sprzedaży kosze mają różne wysokości. To pozwala zachować nam porządek i właściwą organizację wnętrza szafy. Ażurowa budowa szuflad i koszy zwiększa widoczność przechowywanych w nich rzeczy. Funkcja pełnego wysuwu gwarantuje lepszy dostęp do zawartości pojemników, natomiast regulacja szerokości pozwala dopasować je do korpusów o różnych wymiarach grubości płyt. Nie bez znaczenia pozostaje również ich lekkość przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej ładowności i zachowaniu stabilności w czasie ich użytkowania.

KOSZE I SZUFLADY AŻUROWE - KILKA PROPOZYCJI OFERTOWYCH

Praktyczny zestaw Eco składający się z wysuwanych szuflad zamontowanych na stelażu wyposażonym w kółka z możliwością dopasowania go do indywidualnych potrzeb.
www.rejs.eu

Szuflada MD system z funkcją pełnego wysuwu zapewniająca widoczność wnętrza, łatwy dostęp, regulację szerokości.
www.rejs.eu

Szuflada / www.rejs.eu

 

Płaska półka

Funkcjonalna garderoba na zamówienie, praktyczna szafa na wymiar to zadanie na miarę naszych umiejętności. Zaintersowanych wykonaniem mebli na zamówienie zapraszamy do kontaktu z nami.
www.rejs.eu