Zapytaj o bezpłatną wycenę
biuro@armadi.pl

Jakie lustro do łazienki?

Jakie lustro do łazienki?

Lustro w łazience to sprzęt niezbędny. Nie dość, że musimy je mieć ze względów praktycznych, to może ono także być elementem ozdabiającym pomieszczenie. Jakie lustro zatem wybrać?
Najpierw oczywiście musimy zastanowić nad wielkością i designem naszej łazienki. Większe możliwości wyboru mamy w przypadku dużego metrażu pomieszczenia, ale poniżej przedstawimy rodzaje luster do różnych wielkości łazienki.

1. Lustro wiszące.

Najpopularniejszy rodzaj. Tutaj możemy wybierać od luster klasycznych, w zdobionych ramach, które świetnie pasują do wystroju retro, a kończąc na lekkich lustrach, świetnie współgrających z nowoczesnym designem.

2. Lustro i szafka w jednym.

To rozwiązanie sprawdza się najlepiej w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

3. Lustro wklejone w ścianę.

To jeden z popularniejszych ostatnio sposobów montowania lustra. Powierzchnia lustra tworzy z płaszczyzną płytek jednolita całość. Rozwiązanie to powiększa optycznie ściany łazienki i pasuje idealnie do oszczędnego, nowoczesnego designu.

4. Lustro stojące.

Jest to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się w łazienkach o różnym wystroju. Lustro można umieścić na blacie szafki, a większe rozmiarowo powierzchnie na podłodze.

Na koniec należy dodać, że każde lustro powinno być dostatecznie i odpowiednio oświetlone. Ma to ogromne znaczenie z praktycznego punktu widzenia, zwłaszcza w momencie nakładania makijażu czy golenia się. Możemy tu wykorzystać zarówno tradycyjne żarówki, jak i diody LED.