Zapytaj o bezpłatną wycenę
biuro@armadi.pl

System Legrabox od Blum – organizacja wnętrza mebli na wymiar

System Legrabox od Blum – organizacja wnętrza mebli na wymiar

Utrzymanie porządku w szufladach to nie lada wyzwanie. I choć dostęp do nich jest znacznie lepszy niż do szafek z półkami, to jednak nie zawsze jesteśmy dumni z tego, jak wygląda zawartość naszych szuflad. Zwłaszcza jeśli przechowujemy w nich drobne rzeczy, których szukamy w pośpiechu. Jest na to sposób. Oto, co proponuje marka Blum, której historia sięga 1952 roku.

Jedną z propozycji marki Blum jest system szuflad LEGRABOX o prostej linii, który wraz z nowym systemem prowadnic MOVENTO został zaprezentowany po raz pierwszy w 2011 roku.

Legrabox marki Blum to elegancki system szuflad, który cechuje prosty design oraz wysoki komfort ruchu. System ten, ze względu na swoje walory został wielokrotnie wyróżniony na całym świecie.

System Legrabox – system szuflad o prostej linii

System Legrabox to odpowiedź na wszechstronne zapotrzebowanie szuflad w każdym pomieszczeniu mieszkania, domu czy biura. Aby zapewnić możliwość sprawnej organizacji ich wnętrz marka BLUM zaproponowała do nich system organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE. Dzięki niemu łatwiej zapanować nad organizacją wnętrz mebli wprowadzając do nich ład i porządek.

Prezentacja szuflad LEGBRABOX:

 

źródło: blum.com

Legrabox to:

 • propozycja na elegancki system szuflad o prostej i zgrabnej linii oraz zastosowanie wyższej technologii,
 • fascynująca technika oferująca wysoki komfort ruchu oraz wysokie wartości obciążenia.

Minimalistyczny design szuflad Legrabox idzie w parze z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Boczne ścianki szuflad, zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne, są proste a ich grubość wynosi zaledwie 12,8 mm. Całość – perfekcyjnie dopasowana i harmonijnie połączona.

Specyfikacja techniczna Legrabox:

 • materiał Inox odporny na odciski palców lub stal o matowej powierzchni w kolorze: jedwabiście biały mat, brunatnoczarny mat, antracynt mat,
 • ścianka boczna: LEGRABOX PURE: matowa, metaliczna, gładka powierzchnia lub LEGRABOX FREE – z dużymi elementami dekoracyjnymi wykonanymi z drewna, szkła lub kamienia (opcja do szuflad z wysokim frontem),
 • system organizacji wewnętrznej: AMBIA-LINE,
 • regulacja w 3 płaszczyznach: boczna, wysokości i nachylenia – dla osiągnięcia precyzyjnego układu szczelin.

System Ambia-Line – system organizacji wewnętrznej do Legrabox

System organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE do szuflad Legrabox marki Blum to kontynuacja minimalistycznego designu zastosowanego w tych szufladach. Wspólnie - tworzą całość zapewniając ich użytkownikowi maksimum komfortu w trakcie ich użytkowania.

Ambia-Line to:

 • minimalistyczny design,
 • wszechstronne możliwości zastosowania,
 • uniwersalność ram,
 • swoboda projektowania wnętrza mebla,
 • funkcjonalność każdego dnia.

Oto, jak Blum prezentuje kompatybilne ze sobą systemy: SYSTEM LEGRABOX i SYSTEM AMBIA-LINE: