Zapytaj o bezpłatną wycenę
biuro@armadi.pl

Sprawdzone sposoby na przechowywanie butów

Sprawdzone sposoby na przechowywanie butów

Sprawdzone sposoby na przechowywanie butów

"Daj kobiecie odpowiednie buty a zawojuje świat". Jak zatem można pozostać obojętnym wobec słów Marilyn Monroe i zamknąć swoją kolekcję w kilku ich parach? Inne są przecież odpowiednie do pracy, ale jedna para to zdecydowanie za mało, inne będą odpowiednie, a więc potrzebne do jazdy na rowerze, na spacer z psem też inne, wypad w góry, to już dla własnego bezpieczeństwa... A tu jeszcze 4 pory roku i kilka osób w domu... Wobec tych kryteriów ilość butów szaleńczo wzrasta...

Dwa sposoby na przechowywanie butów. Który wybierasz ?

Sposobów na przechowywanie butów jest kilka. Wymienię dwa.

Można je po prostu rzucić pod drzwiami, dokopywać się do każdego z nich w zgromadzonej tam stercie i szukać buta do pary... Rozwiązanie „na szybko”, mało funkcjonalne, niepraktyczne, za grosz estetyczne, dla wielu – niedopuszczalne - zważywszy, że coś takiego będzie witało nas samych po wejściu do własnego domu.

Można też przeznaczyć dla nich specjalne miejsce, co jest kolejnym sposobem na przechowywanie butów i jednocześnie rozwiązaniem praktykowanym przez ceniących sobie estetyczną organizację swoich wnętrz.

Wiele, w tym wypadku:
efekt schludności naszych wnętrz,
szybki dostęp do sparowanych butów
ich kondycja, czy inaczej rzecz ujmując – prezencja, zależy od naszego wyboru.

Armadi stawia na funkcjonalność, jakość oraz elegancję, dlatego proponuje rozwiązanie drugie – zorganizowanie przestrzeni na przechowywanie butów. Skoro jesteśmy ich posiadaczami powinniśmy należycie o nie zadbać.

Wolnostojąca szafka na buty sezonowe oraz przeznaczenie miejsca w szafie na wymiar czy garderobie na buty posezonowe to rozwiązanie, którego życzymy każdemu. Zapewnia bowiem łatwy dostęp do aktualnie noszonych butów oraz odpowiednie przechowywanie tych, które na sezon czekają w kolejce....

Wolnostojąca szafka na buty, wykonana na wymiar, zapewni nam maksymalne wpasowanie w wolną przestrzeń, której w przypadku tego mebla nie potrzeba dużo, pod względem głębokości. Świetnie wpasuje się nawet w wąskim hallu. W dalszej części artykułu zaprezentuję Państwu kilka rozwiązań do przechowywania butów, po które sięgamy w sezonie rzadziej. Proponujemy znaleźć na nie miejsce w szafie wnękowej czy garderobie. Urok mebli na wymiar polega właśnie na tym, iż wnętrze szafy czy garderoby na zamówienie możemy dopasować do własnych potrzeb. Jakie akcesoria meblowe można zastosować z myślą o przechowywaniu butów?

Składana półka do szafki na obuwie jako propozycja wyposażenia szafy garderobianej. Umożliwia przechowywanie obuwia gwarantując porządek w jej obrębie.
Źródło: meble.pl

Wysuwana półka na buty z prowadnicami pełen wysuw.
Źródło: meble.pl

Wysuwany stelaż na obuwie. Propozycja uzupełniająca wyposażenie szafy garderobianej.
Źródło: meble.pl

Wieszak na obuwie. Akcesoria meblowe do szafy na wymiar.
Źródło: meble.pl