Zapytaj o bezpłatną wycenę
biuro@armadi.pl

Dlaczego warto wykonać meble na zamówienie

Dlaczego warto wykonać meble na zamówienie

Szafa – ze sklepu czy na wymiar ?

Szafa – praktyczny, funkcjonalny, przydatny i niezbędny mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Szafa do sypialni, szafa do pokoju dziecka, szafa do przedpokoju, szafa garderobiana, szafa gospodarcza – jej rodzajów jest wiele.

Jaka lepsza: ta, którą można kupić w sklepie czy ta, którą zamówimy w firmie oferującej meble na wymiar?

Przyjrzymy się bliżej szafom. Co wiemy na ich temat?
Kilka prostych odpowiedzi, które przychodzą do głowy:

 • może być drewniana (a może być wykonana z płyty), specjaliści wymienią jeszcze wiele innych możliwości,
 • drzwi szafy mogą się otwierać lub przesuwać,
 • we wnętrzu szafy znajdują się: drążek, półki, szuflady.

Im dalej w las, tym...więcej drzew. Im bardziej zagłębimy się w tematykę szaf, tym temat okazuje się być bardziej złożony.
Kiedy chcemy kupić szafę, bo jest ku temu konieczność, a bo:

 • meblujemy mieszkanie, no i szafa, co tam jedna – jedna garderobiana, druga do przedpokoju, to absolutna konieczność,
 • zmieniamy wystrój wnętrz a nasza dotychczasowa szafa nie jest w stanie pomieścić wszystkich rzeczy lub nie pasuje do nowej wizji aranżacyjnej,
 • przyda się szafa w garażu – wrzucimy tam wiele rzeczy i koniecznie odkurzacz, który teraz nie ma swojego miejsca,
 • zrobiliśmy przemeblowanie i zwolniło się miejsce, gdzie szafa mogłaby stanąć,
  zaczynamy szukać. Co to oznacza?

Najczęściej uruchamiamy, w zależności od tego, z czego zwykliśmy korzystać: laptop, tablet, telefon, komputer i znajdujemy to, co nas interesuje:
szafa na zamówienie, szafa garderobiana na wymiar, szafa na zamówienie Wrocław, szafy na wymiar Wrocław, rodzaje szaf, jaka szafa do przedpokoju – każdy może mieć inne potrzeby względem szafy.

Szafa gotowa czy szafa na zamówienie ?

W szafę możemy zaopatrzyć się w sklepie meblowym lub skorzystać z usług firmy wykonującej meble na zamówienie. Który wybór będzie lepszy?
Szafa ze sklepu to gotowa propozycja, bez możliwości wyboru koloru materiału, dopasowania jej wnętrza do naszych potrzeb, o konkretnych wymiarach, których nie da się zmienić.
Szafa na wymiar to wiele możliwości wyboru i dopasowania:

 • materiału – rodzaj i kolor,
 • wnętrza – dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb zarówno pod kątem ich rozmieszczenia, jak i wyposażenia,
 • wymiarów – szafa na wymiar może zostać wykonana w odniesieniu do wymiarów przestrzeni, którą będzie zajmować, dzięki czemu unikniemy kilkucentymetrowych szpar,w których gromadzi się kurz.

Szafa na zamówienie to wybór osób ceniących komfort, funkcjonalność i unikalny design.

Zdecydowałam się na szafę na wymiar – co dalej ?

Skoro widzimy więcej zalet w szafie na wymiar teraz należy znaleźć firmę, która ją wykona. Na rynku ich nie brakuje. Jak wybrać dobrze?
Każda marka szanująca swojego Klienta prezentuje swoją ofertę na stronie internetowej. Aktualizowanie jej, dodawanie zrealizowanych projektów jest informacją o wysokiej jakości usługi. Sprawdź więc, co dana firma prezentuje, na jakim poziomie świadczy usługę w zakresie obsługi Klienta, zadzwoń, napisz, spotkaj się, porozmawiaj, zdecyduj....
Meble na zamówienie to usługa pozwalająca stworzyć własną wizję mebli. Wybierając fachowca w tej dziedzinie, który doradzi, pokaże, zaproponuje, podpowie osiągniesz efekt, który przejdzie twoje oczekiwania. Ale wybierz dobrze.

Armadi – Twój wymiar mebli

firma świadcząca usługę z zakresu wykonywania mebli na zamówienie, mebli na wymiar od 1998 roku. Nasze doświadczenie, kreatywne spojrzenie oraz zainteresowanie tematem meblarskim to fundament w naszej codziennej pracy.