Meble łazienkowe

i wszystko masz pod ręką

Mała czy duża – łazienka wymaga fachowej organizacji, która zagwarantuje schludność, higieniczność, funkcjonalność oraz elegancję.

Wykonamy dla Państwa odporne na wilgoć meble łazienkowe, w tym: regały, szafki z koszami na bieliznę, meble pod zabudowę umywalek. Wiele wariantów kolorystycznych płyt i blatów, bogata oferta wyposażenia.

Galeria mebli łazienkowych

MateriałyOdporne na wilgoć

Łazienka wymaga zastosowania materiałów odpornych na wilgoć. W ofercie specjalne płyty, które można zastosować w tym specyficznym pomieszczeniu. Wszystko po to, by meble łazienkowe były trwałe i cieszyły oko przez wiele lat.

PraktyczneDodatki

Kosze na bieliznę, praktyczne i trwałe blaty, lustra, półki, kosze, regały – projektując meble do łazienki mamy na uwadze to, by były praktyczne i eleganckie. Łazienka to miejsce, w którym przechowuje się wiele rzeczy.

FachowyMontaż

Sprawny, fachowy i terminowy montaż to nasz atut. Wiemy, że efekt końcowy w dużej mierze zależy od profesjonalnego montażu. Wykonamy go dla Ciebie. Od teraz Twoja łazienka stanie się domowym SPA – ciesz się każdą chwilą.

Armadi Twój wymiar mebli

Komfort i elegancja, funkcjonalność i praktyczność, dbałość o każdy szczegół, szeroki wybór materiałów, profesjonalny montaż – wszystkie wnętrza z meblami na wymiar Armadi nabierają wyjątkowego charakteru.
Twoje indywidualne potrzeby, Twój wymiar mebli.

Wyceń projekt