Sprawdzone sposoby na przechowywanie butów

24-08-2016
Armadi szafy i garderoby na wymiar, meble biurowe

Daj kobiecie odpowiednie buty a zawojuje świat”. Jak zatem można pozostać obojętnym wobec słów Marilyn Monroe i zamknąć swoją kolekcję w kilku ich parach? Inne są przecież odpowiednie do pracy, ale jedna para to zdecydowanie za mało, inne będą odpowiednie, a więc potrzebne do jazdy na rowerze, na spacer z psem też inne, wypad w góry, to już dla własnego bezpieczeństwa... A tu jeszcze 4 pory roku i kilka osób w domu... Wobec tych kryteriów ilość butów szaleńczo wzrasta...

DWA SPOSOBY NA PRZECHOWYWANIE BUTÓW. KTÓRY WYBIERASZ?

Sposbów na przechowywanie butów jest kilka. Wymienię dwa.

Można je po prostu rzucić pod drzwiami, dokopywać się do każdego z nich w zgromadzonej tam stercie i szukać buta do pary... Rozwiązanie „na szybko”, mało funkcjonalne, niepraktyczne, za grosz estetyczne, dla wielu – niedopuszczalne - zważywszy, że coś takiego będzie witało nas samych po wejściu do własnego domu.

Można też przeznaczyć dla nich specjalne miejsce, co jest kolejnym sposobem na przechowywanie butów i jednocześnie rozwiązaniem praktykowanym przez ceniących sobie estetyczną organiację swoich wnętrz.

Wiele, w tym wypadku:
efekt schludności naszych wnętrz,
szybki dostęp do sparowanych butów
ich kondycja, czy inaczej rzecz ujmując – prezencja, zależy od naszego wyboru.

Armadi stawia na funkcjonalność, jakość oraz elegancję, dlatego proponuje rozwiązanie drugie – zorganizowanie przestrzeni na przechowywanie butów. Skoro jesteśmy ich posiadaczami pownniśmy należycie o nie zadbać.

Wolnostojąca szafka na buty sezonowe oraz przeznaczenie miejsca w szafie na wymiar czy garderobie na buty posezonowe to rozwiązanie, którego życzymy każdemu. Zapewnia bowiem łatwy dostęp do aktualnie noszonych butów oraz odpowiednie przechowywanie tych, które na sezon czekają w kolejce....

Wolnostojąca szafka na buty, wykonana na wymiar, zapewni nam maksymalne wpasowanie w wolną przestrze, której w przypadku tego mebla nie potrzeba dużo, pod wzgledem głębokosci. Świetnie wpasuje się nawet w wąskim hallu.
Więcej o wolnostojących szafkach na buty na wymiar w artykule: Wolnostojąca szafka na buty na wymiar

W dalszej części artykułu zaprezentuję Państwu kilka rozwiązań do przechowywania butów, po które sięgamy w sezonie rzadziej. Proponujemy znaleźć na nie miejsce w szafie wnękowej czy garderobie. Urok mebli na wymiar polega właśnie na tym, iż wnętrze szafy czy garderoby na zamówienie możemy dopasować do własnych potrzeb. Jakie akcesoria meblowe można zastosować z myślą o przechowywaniu butów?

Półka do szafki na obuwie
Składana półka do szafki na obuwie jako propozycja wyposażenia szafy garderobianej. Umożliwia przechowywanie obuwia gwarantując porządek w jej obrębie.
Źródło: meble.pl

Wysuwany stelaż na obuwie
Wusuwany stelaż na obuwie. Propozycja uzupełniająca wyposażenie szafy garderobianej.
Źródło: meble.pl

Wieszak na obuwie
Wieszak na obuwie. Akcesoria meblowe do szafy na wymiar.
Źródło: meble.pl

Wysuwana półka na obuwie z prowadnicami

Wysuwana półka na buty z prowadnicami pełen wysuw.
Źródło: meble.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadaj pytanie